MALZEME ALIMI İÇİN İHALE İLANI

TUALCOM Elektronik A.Ş., Ankara Kalkınma Ajansı İleri Teknolojili Ürün Ticarileştirme ve İleri Teknoloji Alanında Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Ankara-Çankaya’da Geniş Bant Radar İkaz Alıcısı Ticarileştirilmesi projesi için bir mal alımı (Sinyal Jeneratörü) ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Mustafa Kemal Mahallesi, 2119. Cadde, No:11/1 06530, Çankaya, ANKARA adresinden veya www.tualcom.tr/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 14.08.2020-14:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.tualcom.tr ve www.ankaraka.org.tr yayınlanacaktır.

Teklifler, 14/08/2020 tarihinde, saat 14:00’da ve Mustafa Kemal Mahallesi, 2119. Cadde, No:11/1 06530, Çankaya, ANKARA adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Making RF Visible!

Tamamen milli imkanlarla geliştirdiğimiz ürünlerimizle ilgili bilgiler içeren kısa tanıtım videomuz yayında…

 

Bronz sponsoru olduğumuz, TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’nde ziyaretçilere ürünlerimizi tanıttık…

4-5 Şubat 2020 tarihlerinde Singapur’da düzenlenen ADECS2020’deydik…

Dünyanın dört bir yanına ihracat yapıyoruz!

TUALCOM olarak; haberleşme, elektronik harp, telemetri ve radyo navigasyon alanlarında dünya ile rekabet edebilecek düzeyde yüksek teknolojili ürünler geliştiriyoruz. Tamamen milli imkanlarla geliştirdiğimiz bu ürünlerimizi Almanya, Brezilya, Güney Kore, İngiltere, Ukrayna ve İskoçya’ya ihraç ediyoruz. Uluslararası müşteri portföyümüzü daha da genişleterek ciromuzdaki ihracat oranını %50’nin üzerine taşıma hedefiyle birçok uluslararası fuarda ürünlerimizi sergilemeye devam ediyoruz.

4-5 Kasım 2019 tarihlerinde TÜBİTAK SAGE tarafından düzenlenen Uluslararası Yük Sertifikasyonu Testleri Sempozumu’nda standımızı ziyaret eden katılımcılara teşekkür ederiz.

ITC2019’da standımızı ziyaret eden katılımcılara ve bizi en iyi şekilde temsil eden değerli çalışanlarımıza teşekkürlerimizle…

Fransa’nın Toulousse şehrinde gerçekleşen ETTC 2019 katılımcılarına standımıza ve ürünlerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

 

Ürün Ailesi

Dünya çapındaki müşterilerimize 30’dan fazla son teknoloji ürünü sunuyoruz. Tüm TUALCOM ürünleri tesisimizde milli olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.