4-5 Kasım 2019 tarihlerinde TÜBİTAK SAGE tarafından düzenlenen Uluslararası Yük Sertifikasyonu Testleri Sempozumu’nda standımızı ziyaret eden katılımcılara teşekkür ederiz.

ITC2019’da standımızı ziyaret eden katılımcılara ve bizi en iyi şekilde temsil eden değerli çalışanlarımıza teşekkürlerimizle…

24-26 Ekim tarihlerinde, İslamabad, Pakistan’da gerçekleşecek olan 5. Defence Port Turkey fuarında ürünlerimizi sergileyeceğiz…

21-24 Ekim 2019 tarihlerinde Las Vegas, ABD’de ITC2019 katılımcılarına ürünlerimizi tanıtmak için 507 numaralı standımızda olacağız.

15-20 Ekim 2019 tarihlerinde, Seul, Güney Kore’de ADEX 2019’da standımızda katılımcılara ürünlerimizi tanıtıyor olacağız…

2-3 Ekim’de II. Asleri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde C15 numaralı standtayız…

Dünyanın dört bir yanına ihracat yapıyoruz!

TUALCOM olarak; haberleşme, elektronik harp, telemetri ve radyo navigasyon alanlarında dünya ile rekabet edebilecek düzeyde yüksek teknolojili ürünler geliştiriyoruz. Tamamen milli imkanlarla geliştirdiğimiz bu ürünlerimizi Almanya, Brezilya, Güney Kore, İngiltere, Ukrayna ve İskoçya’ya ihraç ediyoruz. Uluslararası müşteri portföyümüzü daha da genişleterek ciromuzdaki ihracat oranını %50’nin üzerine taşıma hedefiyle birçok uluslararası fuarda ürünlerimizi sergilemeye devam ediyoruz.

Fransa’nın Toulousse şehrinde gerçekleşen ETTC 2019 katılımcılarına standımıza ve ürünlerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

 

Ürün Ailesi

Dünya çapındaki müşterilerimize 30’dan fazla son teknoloji ürünü sunuyoruz. Tüm TUALCOM ürünleri tesisimizde milli olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.